Pozostałe sprawy karne

Adwokat Sprawy Karne

Polskie prawo karne przewiduje setki, jeśli nie tysiące przestępstw, rozsianych po niezliczonych już w tym momencie aktach prawnych. Często zdarza się tak, że ktoś popełnia czyn niezgodny z prawem, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Nie stoi to jednak na przeszkodzie wszczęcia przeciwko niemu, nawet po latach, postępowania karnego przez policję czy prokuraturę.

W idealnym świecie właściwe byłoby skonsultowanie każdej podejmowanej działalności z adwokatem, co jednak jest oczywiście niemożliwe. Jednak zaniechanie obrony przez udział adwokata, gdy postępowanie karne jest już w toku, często stanowi działanie przeciwko sobie samemu.

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami!

Jednak zdecydowana większość podejrzanych kontaktuje się z adwokatem na zbyt późnym etapie postępowania. Pierwsze czynności procesowe często mogą wyznaczać kierunek całego postępowania. I chociaż to nie podejrzany ma udowadniać swoją niewinność, to bierne podejście do sprawy spowoduje, że sąd zostanie postawiony w sytuacji, w której przeciwko Tobie zebrano szereg dowodów, a Ty na własną obronę masz tylko swoje słowo. Nie trudno zrozumieć, że w takich sytuacjach łatwo o niekorzystny, niesprawiedliwy wyrok.

Kancelaria zajmuje się sprawami karnymi od lat, posiadając szeroką wiedzę i doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu i spotkania (także w formie zdalnej), aby omówić zaistniałą sytuację i przygotować najlepszą linię obrony.

 

 

Post image

Aresztowanie – adwokat Wrocław

12 marca 2021

Tymczasowe aresztowanie – adwokat Wrocław   Tymczasowe aresztowanie jest wyjątkowo surowym środkiem zapobiegawczym stosowanym przez policję czy prokuraturę. Niestety w naszych, polskich […]

Post image

Przeszukanie rzeczy przez policję. Kiedy może nastąpić i jak powinno przebiegać?

29 listopada 2020

Archiwalny wpis z 8 listopada 2018 r.     Z dużym prawdopodobieństwem my sami, albo ktoś z naszych znajomych, był kiedyś poproszony […]

Gdzie nas znaleźć