Rozwody

Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań rozwodowych. Rozpad małżeństwa jest najczęściej ciężkim przeżyciem, a narastające spory między małżonkami naturalnie przenikają na grunt postępowania sądowego.

Asysta adwokata w procesie przygotowania pozwu rozwodowego lub odpowiedzi na pozew złożony przez drugiego małżonka ma pozytywny wpływ nie tylko na ostateczny werdykt sądu, ale także na stan psychiczny klienta. Nie jest dziwne, że rozwód najczęściej wiąże się ze znacznym stresem w życiu codziennym. Adwokat, któremu można zaufać i przekazać na jego barki ciężar prowadzenia postępowania sądowego, w tego rodzaju spraw często jest kimś więcej niż zwyczajnym pełnomocnikiem.

Strona występująca bez adwokata w sądzie często zbyt dużą wagę przykłada do osobistych relacji między małżonkami, często odchodząc od okoliczności istotnych z punktu widzenia obowiązującego prawa, czyli tych, które najbardziej interesują sąd. Przez to łatwo o niekorzystny, a także niezrozumiały dla strony wyrok sądu.

Kancelaria zapewnia pomoc na całym etapie postępowania rozwodowego. Z uwagi na wyjątkowy charakter każdej sprawy, szczegóły współpracy ustalane są po indywidualnym spotkaniu.

Post image

Podziękowania dla adwokata Jakuba Krause za wkład w działania wolontariackie

30 listopada 2020

Archiwalny wpis z 18 grudnia 2019 r.   Podziękowania dla adwokata Jakuba Krause za wkład w działania wolontariackie Z ogromną dozą przyjemności […]

Gdzie nas znaleźć