Podziały majątku

Podział majątku po rozwodzie potrafi być istną drogą przez mękę. Wieloletnie małżeństwo, w którym kupowano nieruchomości, pojazdy, wychowywano dzieci, może mieć między sobą dziesiątki pozycji do rozliczenia. Jednocześnie jeśli po rozwodzie wciąż istnieje konflikt między byłymi małżonkami, osiągnięcie porozumienia napotyka znaczne trudności. Z pomocą przychodzi nasza Kancelaria, która zapewnia reprezentację nie tylko przed sądem, ale także wobec drugiego małżonka. Rozważnie przeprowadzone negocjacje mogą skutkować ugodowym zakończeniem sporu, co jest w efekcie znacznie tańsze i szybsze od sporu sądowego.

Jeśli podział majątku miedzy byłymi małżonkami ma mieć swój finał w sądzie, rola obeznanego w materii adwokata jest nie do przecenienia. Zazwyczaj klienci nie zdają sobie nawet sprawy z ogromu przepisów i orzecznictwa, które regulują tę wydawałoby się prostą materią.

Kancelaria jednocześnie prowadzi także postępowania z zakresu rozliczeń majątkowych między byłymi partnerami, którzy choć żyli wspólnie wiele lat, nigdy nie zawarli związku małżeńskiego. Wraz ze zmianami w społeczeństwie doszło także do zmian w prawie i obecnie możliwość takich rozliczeń nie budzi wątpliwości, choć sprawy takie wiążą się ze skomplikowanym postępowaniem dowodowym.

Zachęcamy do kontaktu z kancelarią celem przedstawienia swojej sytuacji, uzyskania oceny prawnej i omówienia warunków współpracy.

Post image

Podziękowania dla adwokata Jakuba Krause za wkład w działania wolontariackie

30 listopada 2020

Archiwalny wpis z 18 grudnia 2019 r.   Podziękowania dla adwokata Jakuba Krause za wkład w działania wolontariackie Z ogromną dozą przyjemności […]

Gdzie nas znaleźć